Bizi Arayın
0 (212) 428 51 10
Ana Sayfa Neden Elazığlı Çiğköfteci? Lezzetlerimiz Franchise Bu Acıyı Seviyorum Şubelerimiz ve Fabrikamız Kampanyalar İletişim

PAKET SERVİS HİZMETİMİZ

12.11.2018

Değişen hayat koşulları içerisinde belkide en önemlilerinden birisi,insanların vaktinin olmamasıdır. Özellikle yemek yapmaya. Elazığlı çiğköfteci olarak bizde bu sisteme entegre olarak paket servis hizmetinin üzerinde çalışmaya başladık. ve servislerimizde sürücünün güvenliği açısından arabalarla hizmet vermeye başladık. Şimdilik Beylikdüzü, Bahçeşehir ve Avcılar bölgesine paket servis hizmetimiz başlamıştır. Günlük üretilen taze ve 21 yıldır en kaliteli hammaddelerle ürettiğimiz çiğköfte,içliköfte ve tatlılarımızı 0549 344 23 23 telefon numarasından ya da WhatsApp hattından evinize işyerinize ya da bulunduğunuz her yere sipariş vererek keyifle tüketebilirsiniz. Bahçeşehir,Avcılar ve beylikdüzüne bu telefonla çiğköfte siparişinizi verebilirsiniz. Afiyet olsun. 

Yorumlar

16.09.2018 - Kil Naraibrahimgil
So far so good!

16.09.2018 - Jacobsen Eriksen
Its very nice


Yorum yapın

Adınız Soyadınız*
Mesaj*
Güvenlik Kodu*

Eleştiri ve şikayet sınırlarını aşan, hakaret, küfür ya da reklam içeren yorumlar sitemizde yayınlanmaz. Şahıs ya da firmalara ait e-posta adresi ile telefon numarası gibi kişisel bilgilerin yayınına izin verilmez. elaziglicigkofteci.com.tr her türlü yorumu gerektiğinde neden belirtmeksizin yayından kaldırma hakkını saklı tutar.