Elazığlı ÇiğKöfteci

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Ustanın 1997 yılında bir arabanın arkasında başladığı ticaret hayatı Çiğköfte diye bir sektör oluşturmaya kadar uzandı. Çiğköftenin üretim izni olmaz denilen günleri Tarım Bakanlığının kapısında bekleyerek azmin zaferi olarak kazandı. Şimdilerde herkeste bir Çiğköftede ilk olma merakı devam ederken sadece bilen bilir diyerek yoluna devam etmektedir. Bugün sürekli yenilenen fabrikasında en kaliteli hammaddelerden ürünleri ,sürekli yenilenen tasarımlarıyla hayata değer katmaya devam etmektedir.

1500 m2 lik üretim tesisinde üretilen ürünler günlük taze olarak subelerde servis edilmektedir. Üretim 20 yıl önceki gibi Ahmet usta tarafindan yapılmaktadır. Üretim alt yapımızı ve kapasitemizi 2016 için yenileyerek bayilerimiz için güçlü hale getirdik. Menumüzde Çiğköfte icliköfte ve tatlılar bulunmaktadır. İnsanların ailece vakit gecirebilecekleri büyük corner şubeler ve gel al şubelerimiz bulunmaktadır. Gerçek Çiğköfte yemek herkesin hakkı olduğunu düşündüğümüz için 2016 yılında bayi ağımızı genişletmek öncelikli hedefimiz.

Bugüne kadar kendi şubelerini açan Elazığlı artik tüm Türkiye ve avrupada bayilik yoluyla subeleşme sağlayacaktır. Bayiler sadece Çiğköfteci degil prestijli,kaliteli ve güvenilir bir marka katma değerini yanlarına alarak ticaret hayatlarına başlayacaklardır.